Invictus Europe Staj Başvuruları Başladı

Invictus Europe, her yıl siber güvenlik alanında staj programını duyurup ardından stajyer öğrenciler alıp, onları eğittikten sonra sektöre kazandırmaktadır. Sürekli genel katılımcı başvurusu alan Invictus Europe bu sene sadece kadınlar tarafından gelecek olan başvuruları kabul etmektedir.

Başvurular sırasında istenen bilgiler aşağıdaki gibidir.

  • İsim Soyisim
  • Doğum Tarihi
  • Telefon Numarası
  • Adres Bilgisi
  • Tecrübe Bilgisi (Tecrübesi olmayan kişiler bu alanı boş bırakabilirler)
  • Stajınızdan Sonra Bizimle Çalışmak İster Misiniz?
  • Bildiğiniz Diller Nelerdir?

Invictus Europe, başvuru yapan kişilerin mahremiyetini önemsemektedir. Gizlilik Politikası hakkında bilgi edinmek veya soru sormak için [email protected] mail adresi ile iletişime geçebilirsiniz. 

Başvuru yaparken CV’nizi sisteme yüklemeniz ve gizlilik politikasını kabul etmeniz gerekiyor. Ayrıca firmada size ait kişisel bilgiler var ise bunları öğrenebilir, istediğiniz taktirde bu bilgileri firma yetkililerine ulaşarak sildirebilirsiniz.

Şimdiden tüm kadın stajyerlere Siber Talimhane Ekibi olarak başarılar diliyoruz.

Başvuru Adresi :  https://www.invictuseurope.com/application-intern/

Cumhuriyet Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü 4. sınıf öğrencisi olan Yeşiltepe, Certified Ethical Hacker ve Sızma Testi eğitimleri almıştır. Kendisini Network, System ve Cyber Intelligence alanlarında yetiştirmektedir. Bulunduğu üniversitede Siber Güvenlik Topluluğu kurucusu olan Yeşiltepe, bilgi güvenliği farkındalığını artırmak ve siber güvenlik alanında yetişecek insan sayısına katkıda bulunmak için çeşitli çalışmalar yürütmektedir. 2018 yılının son aylarına doğru p4wsec takımını kurduktan sonra ekip arkadaşları ile birlikte Vulnerable VM çözümlerini yayımlayarak bu alana ilgi duyan kişilerin farklı yöntemler öğrenmelerine katkı sağlamaya devam etmektedir.