PRISMACSI Staj Kampı Başvuruları Açıldı

Prisma Bilişim, siber güvenlik alanında kendini yetiştirmek isteyen öğrencilere staj kampı imkanı sunuyor. 15 Haziran – 15 Ağustos tarihleri arasında minimum 2 aylık sürece yayılacak olan ve öğrencilerin kendilerini ofansif ve defansif güvenlik konusunda yetiştirmesine imkan sağlayacak Prisma Staj Kampı’na başvuru için geç kalmayın!

Prisma ekibi, yıllar boyunca ülke genelinde sürdürdüğü faliyetler aracılığıyla bir çok gencin ve siber güvenlik meraklısının sektör ile tanışmasına olanak sağladı. Şimdi ise ülkenin ve Prisma’nın geleceğine yön verecek yetenekli öğrencilerle tüm deneyimlerini kamp içerisinde paylaşmayı hedefliyor.

Prisma Staj Kampı’nın süreci nasıl işleyecek?

 • 2 Nisan – 20 Nisan 2019 — Başvuru süreci
  Kampa aşağıda bulunan form aracılığıyla başvuru yapabilirsiniz. Formu eksiksiz ve özenli doldurmanız ilk elemeyi geçmeniz için oldukça       önemlidir.
 • 22 Nisan 2019 18:00 — Ön eleme için bildirim
  Kamp sınavı için kabul edilen tüm öğrencilere dönüş yapılacaktır.
 • 23 Nisan 2019 20:00 — Ön eleme sınavı
  Sınava katılım, kampa katılım için zorunludur.
 • 2 Mayıs 2019 18:00 — Sonuç
  Kampa katılmaya hak kazananlara mail yolu ile dönüş sağlanacaktır.

Ön görülen tarihlerde güncelleme yapılabilir. Güncellemeleri @prismacsi twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.

Başvuru Formu : https://www.prismacsi.com/staj-kampi/

Cumhuriyet Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü 4. sınıf öğrencisi olan Yeşiltepe, Certified Ethical Hacker ve Sızma Testi eğitimleri almıştır. Kendisini Network, System ve Cyber Intelligence alanlarında yetiştirmektedir. Bulunduğu üniversitede Siber Güvenlik Topluluğu kurucusu olan Yeşiltepe, bilgi güvenliği farkındalığını artırmak ve siber güvenlik alanında yetişecek insan sayısına katkıda bulunmak için çeşitli çalışmalar yürütmektedir. 2018 yılının son aylarına doğru p4wsec takımını kurduktan sonra ekip arkadaşları ile birlikte Vulnerable VM çözümlerini yayımlayarak bu alana ilgi duyan kişilerin farklı yöntemler öğrenmelerine katkı sağlamaya devam etmektedir.